Condensator poliester, 10µF, 100V DC, SR PASSIVES, MPEM-10UR25/100, T145017
Distribuie
  • 6,28lei
  • Fără TVA:5,19lei
  • 40 sau mai multe 3,02lei
  • 80 sau mai multe 2,86lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1197 buc.)
Condensator poliester, 10µF, 100V DC, SR PASSIVES, MPEM-10UR25/100
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 25mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitate condensator 10µF
Producator SR Passives
Tensiune de lucru max. 100V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 10µF, 100V DC, SR PASSIVES, MPEM-10UR25/100