Condensator poliester, 100nF, SR PASSIVES, MPEM-100N/630, T145005
Distribuie
  • 0,95lei
  • Fără TVA:0,78lei
  • 50 sau mai multe 0,82lei
  • 100 sau mai multe 0,65lei
  • 280 sau mai multe 0,46lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (7880 buc.)
Condensator poliester, 100nF, SR PASSIVES, MPEM-100N/630
Capacitate condensator: 100nF
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Serie: MKT
Tensiune de lucru max.: 630V DC
Caracteristici
Capacitate condensator 100nF
Producator SR Passives
Tensiune de lucru max. 630V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 100nF, SR PASSIVES, MPEM-100N/630