Condensator poliester, 100nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3100DQ70J, T145327
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145327
Distribuie
  • 2,12lei
  • Fără TVA:1,75lei
  • 10 sau mai multe 1,14lei
  • 50 sau mai multe 0,88lei
  • 100 sau mai multe 0,79lei
  • Disponibilitate:În Stoc (31591 buc.)
Condensator poliester, 100nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3100DQ70J
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Capacitate condensator 100nF
Producator Kemet
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 100nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3100DQ70J