Condensator poliester, 100nF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-100NR10/250, T145008
Distribuie
  • 1,94lei
  • Fără TVA:1,60lei
  • 50 sau mai multe 1,21lei
  • 100 sau mai multe 1,02lei
  • 370 sau mai multe 0,81lei
  • Disponibilitate:În Stoc (11025 buc.)
Condensator poliester, 100nF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-100NR10/250
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitate condensator 100nF
Producator SR Passives
Serie MKT
Tensiune de lucru max. 250V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 100nF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-100NR10/250