Condensator electrolitic 47µF, 50V DC, 105°C, Jb Capacitors, JRG1H470M03500800115000B, T128579
Distribuie
  • 0,48lei
  • Fără TVA:0,39lei
  • 100 sau mai multe 0,33lei
  • 500 sau mai multe 0,25lei
  • 590 sau mai multe 0,22lei
  • Disponibilitate:În Stoc (7360 buc.)
Condensator electrolitic 47µF, 50V DC, 105°C, Jb Capacitors, JRG1H470M03500800115000B
Capacitate: 47µF
Tensiune de lucru: 50V DC
Toleranta: ±20%:
Serie: JRG
Producator: Jb Capacitors
Caracteristici
Capacitanţa 47µF
Caracteristici condensatoare durată lungă de viaţă
Dimensiuni carcasa Ø8x11.5mm
Durata de viaţa 7000h
Raster terminale 3.5mm
Serie condensatoare JRG
Tip condensator electrolitic
Toleranţa ±20%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator electrolitic 47µF, 50V DC, 105°C, Jb Capacitors, JRG1H470M03500800115000B