Condensator electrolitic 470µF, 10V DC, 105°C, Jb Capacitors, JRG1A471M03500800115000B, T128574
Distribuie
  • 0,62lei
  • Fără TVA:0,51lei
  • 100 sau mai multe 0,40lei
  • 380 sau mai multe 0,27lei
  • 870 sau mai multe 0,25lei
  • Disponibilitate:În Stoc (307 buc.)
Condensator electrolitic 470µF, 10V DC, 105°C, Jb Capacitors, JRG1A471M03500800115000B
Capacitate: 470µF
Tensiune de lucru: 10V DC
Toleranta: ±20%:
Serie: JRG
Producator: Jb Capacitors
Caracteristici
Capacitanţa 470µF
Caracteristici condensatoare durată lungă de viaţă
Dimensiuni carcasa Ø8x11.5mm
Durata de viaţa 6000h
Raster terminale 3.5mm
Serie condensatoare JRG
Tip condensator electrolitic
Toleranţa ±20%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator electrolitic 470µF, 10V DC, 105°C, Jb Capacitors, JRG1A471M03500800115000B