Condensator electrolitic, 330µF, 25V DC, impedanta joasa, NICHICON, UPW1E331MPD, T274979
  • Producător Nichicon
  • Cod produs:T274979
Distribuie
  • 3,81lei
  • Fără TVA:3,15lei
  • 10 sau mai multe 1,44lei
  • 50 sau mai multe 1,19lei
  • 100 sau mai multe 1,10lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2995 buc.)
Condensator electrolitic, 330µF, 25V DC, impedanta joasa, NICHICON, UPW1E331MPD
Tip condensator: electrolitic, cu impedanta redusa
Capacitate: 330µF
Tensiune de lucru: 25V DC
Toleranta: ±20%
Serie: UPW
Impedanta: 0.09Ω
Caracteristici
Capacitate condensator 330µF
Producator Nichicon
Temperatura de lucru 105°C
Tensiune de lucru max. 25V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator electrolitic, 330µF, 25V DC, impedanta joasa, NICHICON, UPW1E331MPD