Condensator electrolitic, 330µF, 16V DC, impedanta joasa, PANASONIC, EEUFC1C331, T221343
- Producător Panasonic
- Cod produs:T221343
7,33lei
- Fără TVA:6,06lei
- 5 sau mai multe 4,84lei
- 10 sau mai multe 2,88lei
- 25 sau mai multe 2,38lei
- Disponibilitate:În Stoc (190 buc.)
Condensator electrolitic, 330µF, 16V DC, impedanta joasa, PANASONIC, EEUFC1C331
Tip condensator: electrolitic, cu impedanţa redusa
Capacitate: 330µF
Tensiune de lucru: 16V DC
Toleranta: ±20%
Serie: FC
Impedanta: 117mΩ
Caracteristici
| Capacitate condensator | 330µF |
| Producator | Panasonic |
| Temperatura de lucru | 105°C |
| Tensiune de lucru max. | 16V DC |
Etichete: Condensator electrolitic, 330µF, 16V DC, impedanta joasa, PANASONIC, EEUFC1C331