Condensator ceramic, 68pF, 50V DC, SMD 0603, VISHAY, VJ0603A680JXAAC, T268679
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T268679
Distribuie
  • 1,52lei
  • Fără TVA:1,25lei
  • 10 sau mai multe 0,72lei
  • 50 sau mai multe 0,56lei
  • 100 sau mai multe 0,50lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1445 buc.)
Condensator ceramic, 68pF, 50V DC, SMD 0603, VISHAY, VJ0603A680JXAAC
Producator: VISHAY
Tip condensator: ceramic
Capacitate condensator: 68pF
Tensiune de lucru max.: 50V DC
Dielectric: C0G
Toleranta: ±5%
Capsula: SMD 0603
Producator: VISHAY
Caracteristici
Capacitate condensator 68pF
Capsula SMD 0603
Tensiune de lucru max. 50V
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator, ceramic, 68pF, 50VDC, SMD0603, VISHAY, VJ0603A680JXAAC