Distribuie
  • 4,86lei
  • Fără TVA:4,02lei
  • 10 sau mai multe 2,89lei
  • 25 sau mai multe 2,62lei
  • 44 sau mai multe 2,29lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2309 buc.)
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, LDO, liniar, nereglabil
Capsula: DPAK
Curent iesire: 1.5A
Montare: SMD
Tensiune iesire: 3.3V
Tensiune de lucru: 0...20V
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Cadere tensiune 1.2V