Banda FFC, 26 pini, lungime 152mm, seria FFC10-TIN, GCT, 10-26-A-0152-C-4-08-4-T, T291856
- Producător Gct
- Cod produs:T291856
6,30lei
- Fără TVA:5,20lei
- 10 sau mai multe 5,73lei
- 25 sau mai multe 4,30lei
- 50 sau mai multe 4,30lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (399 buc.)
Banda FFC, 26 pini, lungime 152mm, seria FFC10-TIN, GCT, 10-26-A-0152-C-4-08-4-T
Numar pini: 26
Pas pini: 1mm
Lungime: 152mm
Curent nominal: 1A
Seria: FFC10-TIN
Placare contacte: cositorit
Caracteristici: contacte pe aceeaşi parte
Producator: GCT
Caracteristici
| Contacte | Pe aceeasi parte |
| Lungime | 15.2 cm |
| Numarul de fire | 26 fire |
| Pas pini | 1 mm |
Etichete: banda, ffc, 26, pini, lungime, 152mm, seria, ffc10tin, gct, 1026a0152c4084t