Banda FFC, 26 pini, lungime 152mm, seria FFC10-TIN, GCT, 10-26-A-0152-C-4-08-4-T, T291856
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291856
Distribuie
  • 6,30lei
  • Fără TVA:5,20lei
  • 10 sau mai multe 5,73lei
  • 25 sau mai multe 4,30lei
  • 50 sau mai multe 4,30lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (399 buc.)
Banda FFC, 26 pini, lungime 152mm, seria FFC10-TIN, GCT, 10-26-A-0152-C-4-08-4-T
Numar pini: 26
Pas pini: 1mm
Lungime: 152mm
Curent nominal: 1A
Seria: FFC10-TIN
Placare contacte: cositorit
Caracteristici: contacte pe aceeaşi parte
Producator: GCT
Caracteristici
Contacte Pe aceeasi parte
Lungime 15.2 cm
Numarul de fire 26 fire
Pas pini 1 mm
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: banda, ffc, 26, pini, lungime, 152mm, seria, ffc10tin, gct, 1026a0152c4084t