Banda FFC, 19 fire, lungime 12.7cm, pas pini 1mm, 10-19-A-0127-C-4-08-4-T, GCT, M000047
  • Producător Gct
  • Cod produs:M000047
Distribuie
  • 7,90lei
  • Fără TVA:6,53lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2 buc.)
Banda FFC, 19 fire, lungime 12.7cm, pas pini 1mm, 10-19-A-0127-C-4-08-4-T, GCT
10-19-A-0127-C-4-08-4-T, GCT
Numarul de fire: 19
Lungime: 127 mm
Grosime: 0.3 mm
Latime: 20 mm
Tensiune maxima: 60V
Contactele pe aceeasi parte
Producator: GCT
Caracteristici
Contacte Pe aceeasi parte
Grosime 0.3 mm
Latime 20 mm
Lungime 12.7 cm
Numarul de fire 19 fire
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: banda, ffc, 19, fire, lungime, 127cm, pas, pini, 1mm, 1019a0127c4084t, gct