Alimentator 7.5V DC, 3.5A, conector 5.5x2.1mm, ESPE, T118388
- Producător Espe
- Cod produs:T118388
-
98,88lei
- Fără TVA:81,72lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (55 buc.)
Alimentator 7.5V DC, 3.5A, conector 5.5x2.1mm, ESPE
Tensiune de iesire: 7.5V DC
Curent iesire: 3.5A
Conector: 5,5/2,1
Putere: 26W
Protectii: protectie impotriva scurtcircuitelor
Producator: ESPE
Caracteristici
| Conector DC diametru exterior | 5.5 mm |
| Conector DC diametru interior | 2.1 mm |
| Curent iesire | 3.5 A |
| Polarizare | Pin interior pozitiv |
| Producator | Espe |
| Protectii | Supraincalzire, Suprasarcina, Scurtcircuit |
| Putere W | 26W |
| Tensiune de alimentare | 90-264V AC |
| Tensiune iesire | 7.5V DC |
| Tip conector | Conector DC |
| Versiune conector | Drept |
Etichete: alimentator, 75v, dc, 35a, conector, 55x21mm, espe
