Alimentator 5V DC, 4A, conector 5,5/2,1, MEAN WELL, GST25A05-P1J, T118161
- Producător Mean Well
- Cod produs:T118161
-
96,89lei
- Fără TVA:80,07lei
-
- 2 sau mai multe 86,09lei
- 3 sau mai multe 81,47lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3301 buc.)
Alimentator 5V DC, 4A, conector 5,5/2,1, MEAN WELL, GST25A05-P1J
Tensiune de iesire: 5V DC
Curent iesire: 4A
Conector: 5,5/2,1
Putere: 20W
Protectii: impotriva suprasarcinilor
Producator: MEAN WELL
Caracteristici
| Conector DC diametru exterior | 5.5 mm |
| Conector DC diametru interior | 2.1 mm |
| Curent iesire | 4A |
| Producator | Mean Well |
| Protectii | Suprasarcina |
| Putere W | 20 W |
| Tensiune de alimentare | 220V AC |
| Tensiune iesire | 5 V |
| Tip conector | Conector DC |
Etichete: Alimentator 5V DC, 4A, conector 5, 5/2, 1, MEAN WELL, GST25A05-P1J
