Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, TO252, DIODES INCORPORATED - DMP4015SK3-13
- Producător Diodes Incorporated
- Cod produs:T254541
-
2,47lei
- Fără TVA:2,04lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, TO252, DIODES INCORPORATED - DMP4015SK3-13
Tip tranzistor: P-MOSFET
Capsula: TO252
Polarizare: unipolar
Montare: SMD
Tensiune drena-sursa: -40V
Curent drena: -27A
Putere disipata: 3.5W
Rezistenta in timpul functionarii: 0.011Ω
Tensiune poarta-sursa: ±25V
Producator: DIODES INCORPORATED
Caracteristici
| Carcasa | TO252 |
| Curent de drena in impuls | -100A |
| Curent drena | -27A |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 0.011Ω |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | -40V |
| Tensiune poarta-sursa | ±25V |
