Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, SOT26, DIODES INCORPORATED - ZXMP10A17E6TA
- Producător Diodes Incorporated
- Cod produs:T255144
-
8,84lei
- Fără TVA:7,31lei
-
- 10 sau mai multe 6,06lei
- 36 sau mai multe 3,01lei
- 84 sau mai multe 2,84lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2150 buc.)
Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, SOT26, DIODES INCORPORATED - ZXMP10A17E6TA
Tip tranzistor: P-MOSFET
Capsula: SOT26
Polarizare: unipolar
Montare: SMD
Tensiune drena-sursa: -100V
Curent drena: -1.3A
Putere disipata: 1.1W
Rezistenta in timpul functionarii: 0.45Ω
Tensiune poarta-sursa: ±20V
Producator: DIODES INCORPORATED
Caracteristici
| Carcasa | SOT26 |
| Curent drena | -1.3A |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 0.45Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | -100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
