Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, SOP8, TOSHIBA - TPC8125,LQ(S
- Producător Toshiba
- Cod produs:T255104
-
8,97lei
- Fără TVA:7,41lei
-
- 10 sau mai multe 5,98lei
- 37 sau mai multe 2,96lei
- 85 sau mai multe 2,80lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1634 buc.)
Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, SOP8, TOSHIBA - TPC8125,LQ(S
Tip tranzistor: P-MOSFET
Capsula: SOP8
Polarizare: unipolar
Montare: SMD
Tensiune drena-sursa: -30V
Curent drena: -10A
Putere disipata: 1W
Rezistenta in timpul functionarii: 10mΩ
Tensiune poarta-sursa: -25...20V
Producator: TOSHIBA
Caracteristici
| Carcasa | SOP8 |
| Curent drena | -10A |
| Incarcatura poarta | 64nC |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 10mΩ |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | -30V |
| Tensiune poarta-sursa | -25...20V |
