Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, DPAK, ONSEMI - FDD4141
- Producător Onsemi
- Cod produs:T254579
-
10,32lei
- Fără TVA:8,53lei
-
- 5 sau mai multe 8,61lei
- 10 sau mai multe 7,56lei
- 27 sau mai multe 4,05lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (681 buc.)
Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, DPAK, ONSEMI - FDD4141
Tip tranzistor: P-MOSFET
Capsula: DPAK
Polarizare: unipolar
Montare: SMD
Tensiune drena-sursa: -40V
Curent drena: -10.8A
Putere disipata: 69W
Rezistenta in timpul functionarii: 18.7mΩ
Tensiune poarta-sursa: ±20V
Producator: ONSEMI
Caracteristici
| Carcasa | DPAK |
| Curent drena | -10.8A |
| Incarcatura poarta | 50nC |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 18.7mΩ |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | -40V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
