Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, DPAK, DIODES INCORPORATED - ZXMP10A16KTC
- Producător Diodes Incorporated
- Cod produs:T255143
-
11,06lei
- Fără TVA:9,14lei
-
- 10 sau mai multe 7,13lei
- 30 sau mai multe 3,87lei
- 68 sau mai multe 3,66lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor canal P, SMD, P-MOSFET, DPAK, DIODES INCORPORATED - ZXMP10A16KTC
Tip tranzistor: P-MOSFET
Capsula: DPAK
Polarizare: unipolar
Montare: SMD
Tensiune drena-sursa: -100V
Curent drena: -3.7A
Putere disipata: 4.24W
Rezistenta in timpul functionarii: 0.285Ω
Tensiune poarta-sursa: ±20V
Producator: DIODES INCORPORATED
Caracteristici
| Carcasa | DPAK |
| Curent drena | -3.7A |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 0.285Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | -100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
