-
0,55lei
- Fără TVA:0,46lei
-
- 100 sau mai multe 0,30lei
- 470 sau mai multe 0,20lei
- 1090 sau mai multe 0,19lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (439 buc.)
Tranzistor PNP, CDIL - BC214C
Tip tranzistor: PNP, bipolar
Curent de colector: 0.1A
Montare: THT
Tensiune colector-emitor: 30V
Putere: 350/1W
Capsula: TO92
Producator: CDIL
Caracteristici
| Amplificare curent | 350...600 |
| Carcasa | TO92 |
| Curent de colector | 0.1A |
| Factor de zgomot | 2dB |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | bipolar |
| Subtip ambalaj | în vrac |
| Tensiune colector-emiţator | 30V |
| Tip produs | Datalogger |
