-
5,66lei
- Fără TVA:4,68lei
-
- 5 sau mai multe 3,52lei
- 25 sau mai multe 2,11lei
- 60 sau mai multe 1,61lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1406 buc.)
Tranzistor NPN, bipolar, TO18, CDIL - BC108C
Caracteristici
| Amplificare curent | 420...800 |
| Carcasa | TO18 |
| Curent de colector | 0.2A |
| Factor de zgomot | 10dB |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | bipolar |
| Subtip ambalaj | în vrac |
| Tensiune colector-emiţator | 25V |
| Tip produs | Datalogger |
