-
6,44lei
- Fără TVA:5,32lei
-
- 5 sau mai multe 3,71lei
- 25 sau mai multe 2,22lei
- 58 sau mai multe 1,65lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3977 buc.)
Tranzistor NPN, bipolar, TO18, CDIL - BC107C
Caracteristici
| Amplificare curent | 420...800 |
| Carcasa | TO18 |
| Curent de colector | 0.2A |
| Factor de zgomot | 10dB |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | bipolar |
| Subtip ambalaj | în vrac |
| Tensiune colector-emiţator | 45V |
| Tip produs | Datalogger |
