-
5,83lei
- Fără TVA:4,82lei
-
- 5 sau mai multe 4,08lei
- 25 sau mai multe 2,45lei
- 56 sau mai multe 1,76lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (15911 buc.)
Tranzistor NPN, bipolar, TO18, CDIL - 2N2222
Caracteristici
| Carcasa | TO18 |
| Curent de colector | 0.8A |
| Factor de zgomot | 4dB |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | bipolar |
| Subtip ambalaj | în vrac |
| Tensiune colector-emiţator | 30V |
| Tip produs | Datalogger |
