Tranzistor NPN, SOT23, SMD, ON SEMICONDUCTOR - BCW32LT1G
Distribuie
  • 1,19lei
  • Fără TVA:0,99lei
  • 10 sau mai multe 0,87lei
  • 50 sau mai multe 0,60lei
  • 100 sau mai multe 0,51lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (455 buc.)
Tip tranzistor: NPN, bipolar
Montare: SMD
Capsula: SOT23
Tensiune colector-emitor: 32V
Curent de colector: 0.1A
Putere disipata: 225mW
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Amplificare curent 200
Carcasa SOT23
Curent de colector 0.1A
Polarizare bipolar
Subtip ambalaj bandă, rolă
Tensiune colector-emiţator 32V