Tranzistor N-MOSFET, capsula TO252, IXYS - IXTY1R6N50D2
- Producător Ixys
- Cod produs:T123727
-
29,85lei
- Fără TVA:24,67lei
-
- 6 sau mai multe 17,09lei
- 14 sau mai multe 16,18lei
- 70 sau mai multe 16,02lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (331 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula TO252, IXYS - IXTY1R6N50D2
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 500V
Capsula: TO252
Montare: SMD
Putere disipata: 100W
Curent drena: 1.6A
Caracteristici
| Carcasa | TO252 |
| Curent drena | 1.6A |
| Incarcatura poarta | 23.7nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 2.3Ω |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | sărăcit |
| Tensiune drena-sursa | 500V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Timp de restabilire | 400ns |
| Tip produs | Datalogger |
