Tranzistor N-MOSFET, capsula SuperSOT-6, ON SEMICONDUCTOR - FDC8878
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T122427
-
3,98lei
- Fără TVA:3,29lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula SuperSOT-6, ON SEMICONDUCTOR - FDC8878
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 30V
Capsula: SuperSOT-6
Montare: SMD
Putere disipata: 1.6W
Curent drena: 8A
Caracteristici
| Carcasa | SuperSOT-6 |
| Curent drena | 8A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 21mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 30V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
