Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT89-3, MICROCHIP (SUPERTEX) - TN5325N8-G
- Producător Microchip (supertex)
- Cod produs:T124346
-
2,25lei
- Fără TVA:1,86lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT89-3, MICROCHIP (SUPERTEX) - TN5325N8-G
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 250V
Capsula: SOT89-3
Montare: SMD
Putere disipata: 1.6W
Curent drena: {{Curent drena}}
Caracteristici
| Carcasa | SOT89-3 |
| Curent de drena in impuls | 1.2A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 7Ω |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 250V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
