Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT523, DIODES INCORPORATED - DMG1012T-7
- Producător Diodes Incorporated
- Cod produs:T122269
-
1,39lei
- Fără TVA:1,15lei
-
- 5 sau mai multe 1,27lei
- 10 sau mai multe 1,20lei
- 50 sau mai multe 1,01lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (4042 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT523, DIODES INCORPORATED - DMG1012T-7
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 20V
Capsula: SOT523
Montare: SMD
Putere disipata: 0.28W
Curent drena: 0.45A
Caracteristici
| Caracteristici elemente semiconductoare | ESD protected gate |
| Carcasa | SOT523 |
| Curent drena | 0.45A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 0.3Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 20V |
| Tensiune poarta-sursa | ±6V |
| Tip produs | Tranzistor |
