Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT26, DIODES INCORPORATED - DMN3033LDM-7
- Producător Diodes Incorporated
- Cod produs:T122318
-
5,39lei
- Fără TVA:4,46lei
-
- 10 sau mai multe 3,65lei
- 100 sau mai multe 2,19lei
- 106 sau mai multe 0,90lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (49 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT26, DIODES INCORPORATED - DMN3033LDM-7
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 30V
Capsula: SOT26
Montare: SMD
Putere disipata: 2W
Curent drena: 5.8A
Caracteristici
| Carcasa | SOT26 |
| Curent drena | 5.8A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 0.04Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 30V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
