Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT23, ON SEMICONDUCTOR - BSS123LT1G
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T122037
-
1,81lei
- Fără TVA:1,50lei
-
- 10 sau mai multe 1,27lei
- 100 sau mai multe 0,69lei
- 250 sau mai multe 0,54lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (5351 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT23, ON SEMICONDUCTOR - BSS123LT1G
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 100V
Capsula: SOT23
Montare: SMD
Putere disipata: 0.225W
Curent drena: 0.17A
Caracteristici
| Carcasa | SOT23 |
| Curent drena | 0.17A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 6Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
