Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT23, INFINEON TECHNOLOGIES - BSS139H6327XTSA1
- Producător Infineon Technologies
- Cod produs:T122066
-
3,27lei
- Fără TVA:2,70lei
-
- 10 sau mai multe 2,13lei
- 88 sau mai multe 1,08lei
- 205 sau mai multe 1,02lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (8352 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT23, INFINEON TECHNOLOGIES - BSS139H6327XTSA1
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 250V
Capsula: SOT23
Montare: SMD
Putere disipata: 0.36W
Curent drena: 0.1A
Caracteristici
| Carcasa | SOT23 |
| Curent drena | 0.1A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 30Ω |
| Subtip canal | sărăcit |
| Tensiune drena-sursa | 250V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
