Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT223, ON SEMICONDUCTOR - FDT1600N10ALZ
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T122550
7,88lei
- Fără TVA:6,51lei
- 10 sau mai multe 5,71lei
- 35 sau mai multe 2,87lei
- 81 sau mai multe 2,72lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1698 buc.)
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 100V
Capsula: SOT223
Montare: SMD
Putere disipata: 10.42W
Curent drena: 3.5A
Caracteristici
| Carcasa | SOT223 |
| Curent drena | 3.5A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 160mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |