Tranzistor N-MOSFET, capsula SO8, ON SEMICONDUCTOR - NTMD6N02R2G
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T123821
-
2,55lei
- Fără TVA:2,11lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula SO8, ON SEMICONDUCTOR - NTMD6N02R2G
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 20V
Capsula: SO8
Montare: SMD
Putere disipata: 2W
Curent drena: 5.5A
Caracteristici
| Carcasa | SO8 |
| Curent drena | 5.5A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 35mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 20V |
| Tensiune poarta-sursa | ±12V |
| Tip produs | Datalogger |
