Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, VISHAY - IRFRC20TRPBF
- Producător Vishay
- Cod produs:T123287
-
11,24lei
- Fără TVA:9,29lei
-
- 10 sau mai multe 8,61lei
- 15 sau mai multe 8,09lei
- 25 sau mai multe 7,44lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1900 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, VISHAY - IRFRC20TRPBF
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 600V
Capsula: DPAK
Montare: SMD
Putere disipata: 42W
Curent drena: 1.3A
Caracteristici
| Carcasa | DPAK |
| Curent drena | 1.3A |
| Incarcatura poarta | 18nC |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 4.4Ω |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 600V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
