Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR (FAIRCHILD) - FCD5N60TM
- Producător On Semiconductor (fairchild)
- Cod produs:T122391
-
12,30lei
- Fără TVA:10,16lei
-
- 5 sau mai multe 10,54lei
- 10 sau mai multe 9,55lei
- 14 sau mai multe 6,92lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2478 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR (FAIRCHILD) - FCD5N60TM
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 600V
Capsula: DPAK
Montare: SMD
Putere disipata: 54W
Curent drena: 2.9A
Caracteristici
| Carcasa | DPAK |
| Curent drena | 2.9A |
| Incarcatura poarta | 16nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 950mΩ |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 600V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Tip produs | Datalogger |
