Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - NTD6416ANT4G
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T123809
-
3,99lei
- Fără TVA:3,30lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - NTD6416ANT4G
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 100V
Capsula: DPAK
Montare: SMD
Putere disipata: 71W
Curent drena: 11A
Caracteristici
| Carcasa | DPAK |
| Curent drena | 11A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 81mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
