Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - NTD20N03L27T4G
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T123800
-
3,88lei
- Fără TVA:3,21lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - NTD20N03L27T4G
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 30V
Capsula: DPAK
Montare: SMD
Putere disipata: 74W
Curent drena: 16A
Caracteristici
| Carcasa | DPAK |
| Curent drena | 16A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 27mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 30V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
