Tranzistor N-MOSFET, capsula DPAK, ON SEMICONDUCTOR - FDD3N40TM
Distribuie
  • 2,16lei
  • Fără TVA:1,78lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 400V
Capsula: DPAK
Montare: SMD
Putere disipata: 30W
Curent drena: 1.25A
Caracteristici
Carcasa DPAK
Curent drena 1.25A
Nivel dificultate Avansat
Polarizare unipolar
Rezistenţa in timpul funcţionarii 3.4Ω
Subtip canal îmbogăţit
Tensiune drena-sursa 400V
Tensiune poarta-sursa ±20V