Tranzistor N-MOSFET, capsula D2PAK, ON SEMICONDUCTOR - FCB070N65S3
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T122385
50,52lei
- Fără TVA:41,75lei
- 3 sau mai multe 33,78lei
- 7 sau mai multe 31,96lei
- 100 sau mai multe 31,86lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (431 buc.)
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 650V
Capsula: D2PAK
Montare: SMD
Putere disipata: 312W
Curent drena: 44A
Caracteristici
| Carcasa | D2PAK |
| Curent drena | 44A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 70mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |