Tranzistor N-MOSFET, TO92, MICROCHIP (SUPERTEX) - TN0606N3-G
- Producător Microchip (supertex)
- Cod produs:T117297
-
7,43lei
- Fără TVA:6,14lei
-
- 5 sau mai multe 6,22lei
- 20 sau mai multe 4,91lei
- 45 sau mai multe 4,65lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (387 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO92, MICROCHIP (SUPERTEX) - TN0606N3-G
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO92
Producator: MICROCHIP (SUPERTEX)
Caracteristici
| Carcasa | TO92 |
| Curent de drena in impuls | 3A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 1.5Ω |
| Subtip ambalaj | în vrac |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 60V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
