Tranzistor N-MOSFET, TO92, MICROCHIP (SUPERTEX) - TN0110N3-G
- Producător Microchip (supertex)
- Cod produs:T117295
-
4,49lei
- Fără TVA:3,71lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, TO92, MICROCHIP (SUPERTEX) - TN0110N3-G
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO92
Producator: MICROCHIP (SUPERTEX)
Caracteristici
| Carcasa | TO92 |
| Curent de drena in impuls | 2A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 3Ω |
| Subtip ambalaj | în vrac |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
