Tranzistor N-MOSFET, TO92, DIODES INCORPORATED - ZVN4306A
- Producător Diodes Incorporated
- Cod produs:T117538
-
12,79lei
- Fără TVA:10,57lei
-
- 10 sau mai multe 9,28lei
- 16 sau mai multe 6,13lei
- 36 sau mai multe 5,81lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3256 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO92, DIODES INCORPORATED - ZVN4306A
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO92
Producator: DIODES INCORPORATED
Caracteristici
| Carcasa | TO92 |
| Curent drena | 1.1A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 0.45Ω |
| Subtip ambalaj | în vrac |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 60V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
