Tranzistor N-MOSFET, TO92, DIODES INCORPORATED - BS107P
- Producător Diodes Incorporated
- Cod produs:T114949
-
6,36lei
- Fără TVA:5,26lei
-
- 10 sau mai multe 4,52lei
- 25 sau mai multe 3,81lei
- 30 sau mai multe 3,34lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (580 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO92, DIODES INCORPORATED - BS107P
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO92
Producator: DIODES INCORPORATED
Caracteristici
| Carcasa | TO92 |
| Curent drena | 0.12A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 23Ω |
| Subtip ambalaj | în vrac |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 200V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
