-
15,72lei
- Fără TVA:12,99lei
-
- 8 sau mai multe 13,93lei
- 17 sau mai multe 13,18lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (813 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO3PN, TOSHIBA - TK15J50D(F)
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO3PN
Producator: TOSHIBA
Caracteristici
| Carcasa | TO3PN |
| Curent drena | 15A |
| Incarcatura poarta | 38nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 400mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 500V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Tip produs | Datalogger |
