Tranzistor N-MOSFET, TO262, ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR - AOW7S60
- Producător Alpha & Omega Semiconductor
- Cod produs:T114893
-
4,10lei
- Fără TVA:3,39lei
-
- 5 sau mai multe 3,97lei
- 25 sau mai multe 3,78lei
- 100 sau mai multe 3,68lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (870 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO262, ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR - AOW7S60
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO262
Producator: ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Carcasa | TO262 |
| Curent drena | 5A |
| Incarcatura poarta | 8.2nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 600mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 600V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Tip produs | Datalogger |
