Tranzistor N-MOSFET, TO247-3, TOSHIBA - TK040N65Z,S1F(S
- Producător Toshiba
- Cod produs:T117582
-
88,87lei
- Fără TVA:73,44lei
-
- 2 sau mai multe 59,51lei
- 4 sau mai multe 56,32lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tranzistor N-MOSFET, TO247-3, TOSHIBA - TK040N65Z,S1F(S
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO247-3
Producator: TOSHIBA
Caracteristici
| Carcasa | TO247-3 |
| Curent de drena in impuls | 228A |
| Curent drena | 57A |
| Incarcatura poarta | 105nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 33mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 650V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |
| Tip produs | Datalogger |
