Tranzistor N-MOSFET, TO220, ON SEMICONDUCTOR - FDP083N15A-F102
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T115028
39,90lei
- Fără TVA:32,97lei
- 4 sau mai multe 25,75lei
- 9 sau mai multe 24,36lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (48 buc.)
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Carcasa | TO220 |
| Curent drena | 83A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 8.3mΩ |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 150V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |