Tranzistor N-MOSFET, TO220, MICROCHIP TECHNOLOGY - DN2540N5-G
- Producător Microchip Technology
- Cod produs:T115000
-
13,78lei
- Fără TVA:11,39lei
-
- 5 sau mai multe 13,02lei
- 9 sau mai multe 11,63lei
- 19 sau mai multe 11,02lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (306 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO220, MICROCHIP TECHNOLOGY - DN2540N5-G
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220
Producator: MICROCHIP TECHNOLOGY
Caracteristici
| Carcasa | TO220 |
| Curent de drena in impuls | 0.15A |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 25Ω |
| Subtip canal | sărăcit |
| Tensiune drena-sursa | 400V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
