Tranzistor N-MOSFET, TO220FP, ON SEMICONDUCTOR - FCPF20N60
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T115014
40,47lei
- Fără TVA:33,45lei
- 3 sau mai multe 37,73lei
- 4 sau mai multe 25,67lei
- 9 sau mai multe 24,28lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (18 buc.)
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220FP
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Carcasa | TO220FP |
| Curent de drena in impuls | 60A |
| Curent drena | 12.5A |
| Incarcatura poarta | 98nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 190mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 600V |
| Tensiune poarta-sursa | ±30V |